Dlaczego my?

Posiadamy certyfikat SUS 2.0, czyli nowy Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych, ponieważ w pełni profesjonalnie przygotowujemy, realizujemy oraz rozwijamy oferowane przez nas usługi.

Zespół Greenko tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w zakresie doradztwa i szkoleń. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (PIFS), która jako źródło informacji oraz opinii o rynku szkoleniowym integruje środowiska tych firm, buduje relacje z najważniejszymi z punktu widzenia przedsiębiorców ministerstwami, pomaga firmom członkowskim pozyskać środki z funduszy unijnych.

W ostatnich latach z powodzeniem zajmujemy się również odnawialnymi źródłami energii, co stanowi nasze nowe doświadczenie, lecz wsparte już wieloma sukcesami. Pomagamy firmom w pozyskaniu finansowania i realizacji instalacji fotowoltaicznych, co w niektórych przypadkach radykalnie zmieniło ich funkcjonowanie i usprawniło rentowność przedsięwzięć.

Szkolenia w Greenko

Szkolenia, które prowadzimy zawsze mają zindywidualizowany charakter, a ich zakres dobierany jest na podstawie szczegółowych konsultacji z klientem. Przykładowe obszary szkoleniowe dotyczą:

 • podnoszenia kompetencji kadry menadżerskiej – we wszystkich istotnych obszarach funkcjonowania: zdolnościach komunikacyjnych, coachingu i mentoringu, w zakresie psychologii sprzedaży, motywowania do pracy, rozwiązywania konfliktów i wielu innych ważnych umiejętnościach,
 • szkolenia działów HR – obejmujące głównie zagadnienia: zarządzania zasobami ludzkimi, rekrutacji pracowników, ich oceny oraz elementy prawa pracy,
 • szkolenia z zakresu skutecznej sprzedaży – podnoszące kompetencje w zakresie: negocjacji, komunikacji i nawiązywania relacji z klientem, znajomości procesu sprzedaży, jego uwarunkowań, dobrych praktyk w obsłudze klienta i budowania marki firmy.

Proponujemy także szkolenia branżowe (specjalistyczne) dostosowane do danej dziedziny, szkolenia językowe, które również zwiększą kompetencję pracowników, a także szereg innych, usprawniających docelowo pracę w strukturach firmy oraz współpracę z kontrahentami.

szkolenia-greenko
doradztwo-biznesowe

Doradztwo biznesowe w Greenko

Doradztwo biznesowe skupia się najczęściej na dwóch aspektach – strategiach rozwiązywania problemów oraz planowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań rozwijających przedsiębiorstwo. Bardzo często doradzamy w zakresie ograniczania kosztów finansowych poprzez różne działania:

 • podnoszenie sprawności operacyjnej,
 • eliminowanie błędów w planowaniu wydatków,
 • identyfikację obszarów wzrostu.

Doradztwo biznesowe ma wysoce zindywidualizowany charakter i zawsze kierujmy się takim właśnie podejściem do naszych klientów. Kluczowym czynnikiem skutecznego wsparcia naszych partnerów jest umiejętność poprawnej diagnozy potrzeb oraz znajomość najlepszych praktyk i rozwiązań, a także zdolność do ich zastosowania.

Odnawialne źródła energii – tani prąd z Greenko

Odnawialne źródła energii to znakomity sposób na uzyskanie znacznych oszczędności, nie tylko w przypadku podmiotów, które zużywają duże ilości energii elektrycznej. Świadczymy kompleksowe usługi wsparcia realizacji inwestycji w instalacje fotowoltaiczne obejmujące:

 • Opracowanie projektu technicznego instalacji fotowoltaicznej i jej przyłączenia do instalacji wewnętrznych budynków,
 • wsparcie w pozyskaniu finansowania ze środków UE, jak i programów regionalnych,
 • opracowanie niezbędnej dokumentacji i uzyskanie pozwoleń, w tym koncesji na wytwarzanie energii,
 • przygotowanie dokumentacji do aukcji OZE,
 • zakup i montaż instalacji.

Odnawialne źródła energii to z pewnością przyszłość, którą powinny być zainteresowane przedsiębiorstwa chcące dzięki efektywności energetycznej zapewnić sobie także efektywny finansowo sposób na zapewnienie energii niezbędnej do funkcjonowania.

odnawialne-zrodla-energii
badania-rozwoj

Greenko B + R – badania i rozwój

W naszych codziennych działaniach istotna jest również strategia „B + R”, obejmująca prowadzenie działań mających na celu opracowanie unikalnego systemu wspierającego efektywność energetyczną przedsiębiorstw. Istotne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej przez procesy produkcyjne jest jednym z podstawowych celów tego systemu, a jego innowacyjność będziemy mogli prezentować po zakończeniu prac rozwojowych oraz testów.