Odnawialne źródła energii to postęp

Odnawialne źródła energii stanowią kluczowy element dbania o środowisko i zarazem są synonimem przyszłościowego myślenia o biznesie. Instalacja fotowoltaiczna jest szczególnym tego przykładem. W ramach programów, których celem jest dbanie o środowisko naturalne można otrzymać dotację ze środków unijnych, w wysokości nawet kilkudziesięciu procent wartości nakładów inwestycyjnych. Jest to związane z ekologicznym podejściem do rozwoju gospodarczego, w tym także do niewielkich inicjatyw biznesowych.

Natomiast z biznesowego punktu widzenia odnawialne źródła energii są znakomitym rozwiązaniem dla wielu przedsiębiorstw, szczególnie tych, które na co dzień wykorzystują znaczące ilości energii elektrycznej. Odnawialne źródła energii pozwalają ograniczyć koszty energii, nie wymagając przy tym wysokiego wkładu własnego dzięki możliwość uzyskania wsparcia finansowego w zakresie zakupu instalacji.

Tania energia z Greenko dla firm

Na tym etapie wkracza Greenko. Świadczy kompleksowe usługi w pozyskiwaniu i korzystaniu z odnawialnych źródeł energii. Dajemy możliwość realizacji inwestycji w odnawialne źródła energii wartej nawet kilkaset tysięcy złotych przy minimalnym wkładzie własnym. Greenko wesprze Państwa na każdym etapie realizacji inwestycji, od momentu podjęcia decyzji, aż do uruchomienia instalacji fotowoltaicznej ograniczając Państwa zaangażowanie do minimum.

Nasza usługa obejmuje wszystkie poniższe działania:

  • opracowanie wstępnego projektu w celu określenia możliwej do uzyskania mocy instalacji fotowoltaicznej,
  • opracowanie projektu elektrycznego oraz wykonawczego instalacji,
  • uzyskanie warunków przyłączenia do sieci energetycznej,
  • pozyskanie bezzwrotnej dotacji ze środków unijnych,
  • pozyskanie kredytu inwestycyjnego w celu sfinansowania wkładu własnego inwestycji,
  • dostarczenie oraz montaż elementów instalacji fotowoltaicznej,
  • uzyskanie koncesji na produkcję energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii.

Dotacje unijne dla firm

Każda firma w Polsce może liczyć na naszą pomoc w uzyskaniu dotacji na instalację fotowoltaiczną. Możliwe jest otrzymanie aż do 85% kosztów inwestycji, co nierzadko przekłada się na kilkaset tysięcy złotych. Wystarczy się z nami skontaktować i nic więcej.

Za wyjaśnienie zjawiska, które obecnie jest wykorzystywanie do produkcji prądu z energii słonecznej Albert Einstein otrzymał nagrodę Nobla. Warto zainwestować w odkrycie tak znakomitej postaci, gdyż nowoczesnych rozwiązań, z których korzystamy, z pewnością jej autor by się nie powstydził.

inwestycje-w-odnawialne-zrodla-energii