B + R czyli badania i rozwój

Greenko rozwija unikalny system wspomagający efektywność energetyczną przedsiębiorstw. System bazując na odpowiednich algorytmach, wspiera kadrę zarządzającą w procesach decyzyjnych wskazując optymalny sposób działania, co prowadzi do zwiększenia efektywności procesów produkcyjnych, a tym samym przekłada się na efektywne zarządzanie zużyciem energii.

System dedykowany będzie dla przedsiębiorstw produkcyjnych, w szczególności o wysokim zużyciu energii elektrycznej.

Czwarta rewolucja przemysłowa – wizja przyszłości

W komputeryzacji wszelkich procesów wytwórczych widać postęp oraz zmianę dotychczasowych standardów, czy wręcz zrewolucjonizowanie tych standardów. Wszechobecny Internet sprawia, że za jego pośrednictwem można z powodzeniem sterować wszelkimi procesami produkcyjnymi, które dotychczas musiały być kontrolowane przez człowieka. Tutaj następuje pełna automatyzacja.

Wcześniejsze rewolucje przemysłowe to odpowiednio: wiek pary, wiek elektryczności oraz wiek komputerów, natomiast dopiero w czwartej rewolucji wszelkie fabryki mogą stać się „inteligentne”.
W Greenko prowadzimy prace nad rozwojem innowacyjnego systemu wraz z oprogramowaniem, którego celem będzie zoptymalizowanie zużycia energii elektrycznej w firmach produkcyjnych. Taka optymalizacja będzie skutkować obniżeniem kosztów produkcji.

Znaczenie algorytmów w programie B + R

Algorytmy maszyn wykorzystywane są w dziedzinie sztucznej inteligencji do stworzenia automatycznego systemu potrafiącego doskonalić się przy pomocy zgromadzonego doświadczenia (czyli danych) i nabywania na tej podstawie nowej wiedzy.

Cel, który nam przyświeca, realizujemy z użyciem nowoczesnych metod oraz w oparciu o innowacyjne urządzenia, ponieważ miarodajne wyniki rzeczywisty postęp prac.

Umów się na konsultację

Kadra naszych specjalistów jest do Twojej dyspozycji